Vitajte na našej stránke!

Už Vás nudia klasické dovolenky v hoteli PRI mori? Boli by ste radšej NA mori? Chceli by ste prežiť toto leto nezabudnuteľnú a hlavne luxusnú dovolenku na privátnej jachte na Sardínii a to za rozumnú cenu? Tak potom ste u nás na správnom mieste! S nami môžete objaviť krásu severnej Sardínie: panenské tyrkysové more s prekrásnymi malými ostrovčekmi, biely jemný piesok, ružové granitové pohorie, luxus jedného z najdravších miest na svete Porto Cervo a najznámejšej zátoky Cala di Volpe, kde uvidíte tie NAJväčšie privátne jachty na svete, ktorých vlastníkmi sú napr. Roman Abramovitsch a iní ruskí oligarchovia, arabskí šejkovia, americkí miliardári ako Bill Gates a Paul Allen, pripadne môžete stretnúť populárnu rodinu Geissovcov, ktorí tu tiež dovolenkujú so svojou jachtou…


PRENÁJOM LUXUSNEJ JACHTY
Objavte krásu severnej Sardínie a francúzsky šarm juhu Korziky.
NA ÚVOD

Naša jachta (15m motorová lod Sea Ray Sundancer) je určená pre amatérov mora, ktorí si netrúfajú preplavovať sa počas celých dni z miesta na miesto, skôr pre rodiny, páry a skupiny priateľov, ktorí si chcú užiť luxusnú dovolenku plnú oddychu, pôžitku z bytia priamo na mori;  vidieť pláž a more z inej perspektivity, nielen z pevniny. Pre tých, ktorí si želajú pokojnú a príjemnú dovolenku v duchu “dolce far niente” - sladké ničnerobenie: Predstavte si po zobudení naservírovanú rannú kávičku a bohaté raňajky, ľahký obed a delikatnú večeru, medzitým aperitív, snacky a samozrejme slnenie na palube, leňošenie, skákanie do vody, šnorchľovanie, vodne športy, prechádzky do mesta a okolia, prípadne výlety s člnom na skryté pláže dostupné len z mora.
KTO SME

Sme manželský pár (zároveň kapitán a hosteska), ktorí sa bude starať o Vaše pohodlie na lodi. Našu loď vlastníme už 15 rokov, precestovali sme s ňou skoro všetky ostrovy Karibiku, cely Adriatik, Iónske, Egejské more, Francúzsku riviéru, kompletne talianske pobrežie a jeho ostrovy, až sme zakotvili na severozápade Sardínie, ktorá nám učarovala svojou panenskou krásou.

ČO PONÚKAME

Ponúkame viachodinové (napr romantické obedy alebo večere pre páry), jednodňové, viacdňové prip. týždňové pobyty pre celú rodinu alebo skupinu priateľov.

Dokážeme ubytovať 6 osôb. Jachta je vybavená dvomi samostatnými kabínami/spálňami, (každá ma postel pre 2 osoby) a veľkým salónom/obývačkou, kde môžu spať na pohodlnom rozkladacom gauči ďalšie 2 osoby. Lod disponuje kúpeľnou so sprchou a WC, ďalšia sprcha sa nachádza vonku na palube. Aj veľká kuchyňa a jedáleň sú na palube, takže budete zažívať pri raňajkách vyhlaď na krásne tyrkysové more a pri večeri romantické západy slnka “open air”. Pričom budete stále “pieds dans l’eau” – “nohy vo vode” – (francúzsky výraz pre top dovolenky na jachtách alebo luxusných vilách s privátnou plážou)
coponukajachta0
coponukajachta1
coponukajachta2
Našu loď je možné prenajať len s kapitánom a hosteskou.

Kapitán je aj skúsený kuchár, ktorý Vám uvari tie najlepšie talianske špeciality, čerstvé ryby a dary mora.

K dispozícii je aj WiFi pripojenie na internet, televízia atď.

S našim športovým gumeným člnom (5m) môžete s kapitánom podniknúť aj dlhšie výlety na miesta nedostupné veľkou loďou, prípadne sa nechať “pretriasať” na nafukovacom veľkom kolese - pre deti máme na lodi veľa aktivít, ktoré ich zabavia.

Nemusíte sa starať o varenie pre celú rodinu, o upratovanie, posteľné prádlo; na požiadanie - za príplatok - dokážeme zabezpečiť aj iné veci (transfer z/na letisko Olbia,Sardínia, prípadne letisko Alghero – priame lety z Bratislavy leteckou spoločnosťou Ryanair), doprava a výlety do mesta a okolia za pamätihodnosťami, prenájom skútrov atď.).

Ponúkame aj opatrovatelskú službu pre vaše deti.
PaniniX
SaladMozzaX
Spaghetti1
Spaghetti2
Cln
La.MAddalena1
Porto.Cervo1
KDE SME / TRASA

Severozápad Sardínie a presnejšie čast kde sa nachádza aj naša loď sa nazýva COSTA SMERALDA - Smaragdové pobrežie.

Pohybujeme sa s našou loďou medzi prístavmi Porto Cervo, Cala di Volpe, Portisco, Porto Rotondo, Porto Marana, Golfo Aranci, ostrovom La Tavolara.

Loď je vhodná pre laikov a amatérov mora, ktorí chcú mať hlavne pohodlnú dovolenku bez dlhých hodín preplavovania, ako je to zvykom na plachetniciach..
pranejomlodeSardinia1
pranejomlodeSardinia2
pranejomlodeSardinia3
pranejomlodeSardinia4
pranejomlodeSardinia5
pranejomlodeSardinia6
pranejomlodeSardinia7
pranejomlodeSardinia8
pranejomlodeSardinia9
pranejomlodeSardinia10
pranejomlodeSardinia11
pranejomlodeSardinia12
pranejomlodeSardinia13
pranejomlodeSardinia14
CENY:

Celodenný výlet (9h – 18h)…............950€ pre 2 osoby
                     ďalšia osoba príplatok + 250€ (6 osob max)

24h pobyt (9h – 9h ďalší deň)…........1300€ pre 2 osoby
                   ďalšia osoba príplatok + 350€ (4 osoby max)

Víkendový pobyt (2 dni, 2 noci)…....2600€ pre 2 osoby
                  ďalšia osoba príplatok + 350€ (4 osoby max)

Na požiadanie môžeme zorganizovať romantickú večeru, obed, viacdňové pobyty.

* Rezervácia možná najneskôr 3 dni pred požadovaným termínom!
V CENE JE ZAHRNUTÉ:

- kapitán a hosteska
- koktejl na privítanie
- posteľné prádlo
- používanie šnorchľovacích súprav
- WiFi
- používanie motorového člna
- nealkoholické nápoje, pivo, stolové víno
- strava (raňajky, obed, večere, snacky)
V CENE NIE JE ZAHRNUTÉ:

- spiatočný let na Sardíniu
- transfer z/na letisko
- poplatky za umiestnenie jachty v prístave
- výlety do súostrovia La Maddalena a Bonifacio
  (Korzika) vyžadujú príplatky za naftu vypočítanú
  presne kapitánom po stanovení trasy
KONTAKTNÝ FORMULÁR / REZERVÁCIA
Email:
Telefón:
Meno:
Správa:
Rezervácia od:
Rezervácia do:
Click for new image
Email:
info@kirroyalcharter.com

PODMIENKY REZERVÁCIE
Ak mate záujem o presnejšie informácie ohľadom podmienok záväzného zarezervovania termínu, prípadne máte ďalšie otázky, vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať.


ĎALŠIE INFORMÁCIE:


Porto Cervo

Archipelago of la maddalena national park

Parco Nazionale dell'Arcipelago di La Maddalena


www.ryanair.com

www.thousandwonders.net/Maddalena+Archipelago
copyright © kirroyalcharter.com   |  tvorba web stránok
tvorba web stránok
MAP